Przychodnia „Patron” ul. Kopernika 3


Podstawowa Opieka Zdrowotna

Lek . Małgorzata Bidzińska – Bzymek
Medycyna Rodzinna II st., Choroby Wewnętrzne I st., Medycyna Ogólna II st.

Lek . Zdzisława Wienciorek- Szulc
Medycyna Pracy I st.

Lek . Zofia Gill
Choroby Wewnętrzne II st.

Lek . Dorota Stępień 
Medycyna Pracy I st.

Lek . Zofia Grzęda – Ziembińska
Choroby Wewnętrzne I st. , Reumatologia II st., Medycyna Pracy II st.

Lek . Arkadiusz Jaroń
Lekarz POZ

Lek . Agata Gąsior
Choroby Wewnętrzne II st., Choroby Płuc II st.

Lek . Izabela Bukowska
Neurologia II st.   


Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna

  • Poradnia Ginekologiczna

Lek. Alicja  Małgorzata Wójcik
Ginekologia i Położnictwo I st.
Dr n.med. Małgorzata Pytlik
Ginekologia i Położnictwo II st.

  • Poradnia Laryngologiczna

Lek.  Ewa Obara – Jończyk
Otolaryngologia I st.

Lek. Halina Szczygielska – Ostrowska
 Laryngologia II st.

Lek.  Zofia Bilska
Laryngologia I st.

Lek.  Maria Płaza
Otolaryngologia I st.

  • Poradnia Neurologiczna – brak kontraktu z NFZ

 Lek . Izabela Bukowska
 Neurologia II st.  

  • Poradnia Okulistyczna

Lek . Jadwiga Grzebieniowska
Okulistyka  I st.

 Lek . Agnieszka Woźniak
Okulistyka II st.  

Lek . Barbara Trębicka
Okulistyka  II st.

  • Poradnia Reumatologiczna

Lek . Zofia Grzęda – Ziembińska
Reumatologia II st.

  • Poradnia Uzależnień

Lek. Ewa Trębacz
Psychiatria

Mgr Edyta Ptak – Janisz
Psychologia Kliniczna

Mgr Aleksandra Nyćman
Psychoterapia Uzależnień

Przychodnia „Iskra” ul. Jagiellońska 76b


Podstawowa Opieka Zdrowotna

Lek . Ilona Zdeb
Medycyna Pracy II st.

Lek . Małgorzata Dukalska – Plutecka
Medycyna Pracy I st.

Lek . Krzysztof Plutecki
Psychiatria II st.

Lek . Marianna Boroń
Choroby Wewnętrzne I st. 

Lek . Jadwiga Rokicka
Choroby Wewnętrzne I st.

Lek . Arkadiusz Jaroń
Lekarz POZ

Lek . Tadeusz Szotko
Medycyna Społeczna I st., Medycyna Ogólna II st.

Lek . Regina Duda
Pediatria I st.

Lek . Renata Skowron
Choroby Wewnętrzne II st..

Lek . Joanna Szumara – Rabiej
Radiologia i Diagnostyka Obrazowa II st.

Lek . Justyna Sennik
Medycyna Pracy I st.

Lek . Bożena Ryng- Pedrycz
Choróby Płuc II st.

Lek . Marzena Mazur
Choroby Wewnętrzne II st.

Izabela Bukowska
Neurologia II st.

  • Poradnia Chirurgiczna

Lek . Jan Andrzej Dychała
Chirurgia I st.  

Lek . Jan Deneka
Chirurgia Ogólna II st.  

Lek . Kamil Woś
Chirurgia Ogólna II st.  

  • Poradnia Dermatologiczna

Lek . Luiza Kryczka – Kania
Dermatologia  i Wenerologia II st.  

  • Poradnia Laryngologiczna

Lek . Maria Płaza
Otolaryngologia I st.

  • Poradnia Okulistyczna

Lek . Anna Zapała
Okulistyka I st.

Lek . Jadwiga Grzebieniowska
Okulistyka  I st.

Lek . Lidia Surowska
Okulistyka  II st.

Lek . Irena Szabłowska
Okulistyka II st.

  • Poradnia Lekarza Rehabilitacji

Lek . Piotr Gierczak
Rehabilitacja Medyczna I st.

  • Poradnia Neurologiczna – brak kontraktu z NFZ

Lek . Izabela Bukowska
Neurologia II st.